Találkozó az ember bretagne

Passzívon a franciák, majd el is veszik tőlük a labdát, 30 másodperc maradt. Nze Minko egy betörés után lő, de Toft véd. A Brest már nem ér fel, 23—23 a vége, újabb öt perc szünet következik, majd jön a hetespárbaj. Kristiansen érkezik, és a kapuba bombázza a labdát.

Passzívnál Kristiansen talpról lő, de Toft is könnyedén véd. Toublanc ugrik be a jobb szélről, és a kapu jobb oldalába lövi a labdát. Niakaté távoli, nem túl erős lövése nem okoz gondot Solbergnek. Jó a szélsőbefutás, de Lassource a keresztlécet találja el ziccerben. A Brest kap még egy időn túli szabaddobást. Gros a kapu fölé bombázza a labdát.

Gros átlövése után Solberg lába között talál utat a labda a kapuba. Jaukovics lövése ezúttal nem volt az igazi, Solbergnek nem is okozott problémát a hatástalanítása. Brattset harcol ki hetest, Kristiansen belövi Toftnak 21— Jaukovics érkezik lendületből, elite társkereső nő védhetetlenül kilövi a bal felső sarkot. Görbicz lövi, de Toft véd.

találkozó az ember bretagne ülés nő free auvergne

Laurent Bezeau időt kér. Jaukovics ziccerben találja magát, és gólt lő 20— Még egy időn túli szabaddobást kap az ETO. Videóznak még egyet a portugál bírók.

Nincs időn túli szabaddobás, vége a rendes játékidőnek. Ötperces szünet jön, aztán következik a hosszabbítás. Gyors válasz jön, Pop-Lazics eredményes 20—19ráadásul Nze Minkót két percre kiküldik. Gros egy csel után ziccerben találja magát, de Solberg lábbal véd. Amorim bejátszása nem jó, visszaveheti a vezetést a Brest.

Találkozó oldalai

De nem veszi vissza, Jaukovics átlövése után Solberg mutat be egy védést. Darleux helyére Toft érkezik a kapuba. Gros elementáris erővel küldi a jobb felső sarokba a labdát. Közel 14 perces bresti gólcsendet tört meg a montenegrói átlövő 17— Ambros Martín időt kér.

Bretagne felfedezése

Jaukovics adja el a labdát, megint jöhet az ETO. Gulldén lő, de nem találja el a kaput. Több mint 11 perce nem szerzett gólt a francia csapat. Amorimtól is elveszik passzív miatt a labdát, de nincs gyors bresti gól. Hiába az emberelőny, passzív miatt elveszik a labdát a Találkozó az ember bretagne. Niakaté kap szabaddobást. Időt kér a Brest.

találkozó az ember bretagne sugar baby akadémia

Passzívon a francia csapat. Gulldén lövése után Solberg véd.

találkozó az ember bretagne szabad találkozó bordeaux

Gyors góllal büntet a Győr, Kristiansen eredményes 13— Újabb győri labdaszerzés, Niakaté passzába sikerült belekapni. Kétperces kiállítás a másik oldalon, Pop-Lazics ütött oda Oftedalnak. Ötperces győri gólcsend szakadt meg ezzel.

Megint Kristiansen lő, de Darleux eszén nem tud túljárni. Belemenés Grosnál, jöhet az ETO. Ez akár piros lap is lehetett volna. Szinte azonnal kihasználják az emberelőnyt, Gros átejti Solberget.

Oftedal passza után Fodor lő, de Darleux a lécre nyomja a labdát. Amorim remek passzt ad a bal szélre, de Fodor lövése után Darleux lábbal véd. Passzívnál Niakaté lő gólt. Ezúttal jó a húzás a bal szélre, Fodor pedig átejti Darleux-t 10— Belemenés a másik oldalon, megint jöhet az ETO. A másik kapunál Coatanea ugrik be jobbról, de a lövése után Solberg véd. Gros nem hibázik, megszerzi az ötödik gólját 9— Brattset harcol ki hetest. Amorim átlövésből a kapu bal oldalába küldi a labdát 9— Jaukovics lövése után Solberg véd.

Téviec-i mezolitikumi temető

Oftedal lövése után Darleux a lécre nyomja a labdát, majd a másik oldalon még Jaukovics lövi nagyon távolról a kapu mellé a labdát.

Véget ért az első félidő, a szünetben 11—8-ra vezet a Brest. Passzívnál Oftedalt is megállítják. Oftedal passza nem jó Nze Minkónak, de hiába kerül ziccerbe Lassource a lerohanás végén, Leynaud véd. Gros jön, és belövi Leynaud-nak. A másik oldalon Oftedal Görbiczet játszotta volna meg, de eladja a labdát.

Időt kér Laurent Bezeau. Jaukovics eladja a labdát, majd a győri lerohanás végén nagy nehezen ziccer alakul ki, Nze Minko pedig nem hibázik. Gulldén belövi Solbergnek is. Niakaté a kapu mellé küldi a labdát, de nincs gyors győri gól, Nze Minko belement Lassource-ba. Gros passza után Pop-Lazics fordul a kapu felé, de Leynaud véd.

Niakaté a kapufát találja el, de a kipattanó labdát Toublanc megfogja, és az üres kapuba dobja. Hetest harcol ki Brattset. Oftedal bejátszása nem jó Brattsetnek. Grost sikerül megállítani, szabaddobás. Gros hát mögötti passza nem jó a jobb szélre. Nincs gyors gól, Hansen kap szabaddobást. Találkozó az ember bretagne ellen az ítélet, elveszik a győriektől a labdát.

találkozó az ember bretagne nők kereső házasság guelma

Gros gólra váltja. Foppa belemegy Edwige-be, majd Amorim ziccerét lábbal védi Darleux. Glauser jön a győri kapuba, Gulldén belövi neki 4—4. Lukács ugrik be a jobb szélről, de Darleux véd. Kristiansen ezt is belövi 4—3. Gros passza nem volt az igazi, szabaddobást kapnak. Gros is kiharcol egy hetest. Passzívon az ETO, jön még egy szabaddobás, és egy gól is, Kristiansen talpról a jobb alsóba küldi a labdát.

Amorimot küldik találkozó az ember bretagne két percre, kissé érthetetlenül.

Találkozó az ember bretagne gólra váltja a büntetőt 2—2. Gros majdnem eladja a labdát, majd Foppától veszik el a labdát. Darleux bemutat egy újabb védést, majd a lendületből érkező Jaukovics bombázza a győri kapu jobb oldalába a labdát. Edwige gyorsan visszaszerzi a labdát, Foppa elől kapta le a levegőben. Amorim átlövése után Darleux véd. Egyenlít a Brest, Gros megszerzi az első gólját.

Áll a játék, a játékvezetők a zsűriasztalnál tanácskoznak. Az órával lehet probléma, továbbra is áll a játék.

Ezúttal dönteni kellett: a Brest hetesekkel legyőzte az ETO-t a BL-elődöntőben

Újraindult az eredményjelző, folytatódhat a mérkőzés. Keményen védekezik az ETO, passzívon a franciák. Jaukovics lő kissé jobbról, Leynaud véd. A győri játékosok a bemutatás után Fotó: Török Attila Fehérben a győriek, rózsaszínben a brestiek. Érkeznek a portugál játékvezetők, majd a csapatok is a Papp László Sportarénába. Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a Győri ETO—Brest Bretagne elődöntő a találkozó az ember bretagne kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjének szombati játéknapján.